Kelionės priemonių papildymas

Šiandien netikėtai gavau siuntą iš KR Multicase su užsakytomis transportavimo dėžėmis. KR su naujų dėžių pristatymu vykdė akciją: perki vieną, gauni du. Tai ta proga nulindau palovin susiskaičiuoti kiek kokių modelių pas mane yra be pastovių namų. Gavosi įspūdingas skaičius: vien tik tankų virš 30 😮
Sekantis žingsnis buvo atsispausdinti visus lovelių išplanavimus ir pradėti planuoti pasaulio užvaldymą, atsisėdus priešais židinį su viskio taure ir pieštuku rankoje.

Planavimas

Planavimas

Manyčiau kad akcija buvo gana populiari, nes kelios dienos po užsakymo gavau laišką, kad jie pritrūko vieno iš mano norimų lovelių. Buvo mintis parašyti, kad jie gali pakeisti į kitą, nes planuodamas pamiršau vieną norėtą lovelį, bet pagalvojau ai.. palauksiu..

Taip pat buvo mintis paimti ir užsakyti papildomai padėkliuka nešiojimui per turnyrus su įmonės logotipu, bet pakol prisiruošiau, atkeliavo siuntinys 😛

20150420_191352

Dabar norint neštis armiją mažesnio formato žaidimams, nebereikės imti KR kuprinę. Galima bus tiesiog įsimesti ketvirtinę arba pusinę dėžutę į kasdienę kuprinę.